dualno obrazovanje u Novom Sadu

Dualno obrazovanje u Novom Sadu: Ekonomska škola potpisala ugovor sa Washington Academy

Da daljina u današnjem svetu ne znači ništa pokazuje činjenica da od ove godine možete dobiti diplomu eminentne američke škole kao novosadski đak. BIT srednja ekonomska škola u Novom Sadu nudi svojim učenicima jedan savremen i napredan program koji predstavlja budućnost modernog školovanja!

Naime, BIT škola potpisala je ugovor sa prestižnom američkom srednjom školom Washington Academy što učenicima BIT-a omogućava da online polažu predmete američke škole i steknu priznatu diplomu.

Mladi ne samo da će izgraditi važne kontakte i steći prvoklasna znanja od strane svetski priznate škole, već će dobiti značajnu konkurentsku prednost prilikom apliciranja za fakultete, stručne prakse ili zaposlenje u odnosu na svoju generaciju. Dualna diploma dodaje globalni element svakom CV-u, a đaka izdvaja iz grupe ostalih prijavljenih na konkurs.

dualno obrazovanje

Predmeti škole Washington Academy omogućavaju đacima da nauče nešto što nemaju u svojim školama u Srbiji, da spoznaju svoja stvarna interesovanja i da olakšaju odabir svog budućeg fakulteta. Takođe, ovo značajno doprinosi  poboljšanju Engleskog jezika u sva četiri aspekta (čitanje, pisanje, komunikacija i slušanje) što će svakom od đaka veoma koristiti prilikom daljeg školovanja i u profesionalnoj karijeri. Nadalje, samostalno online učenje će pomoći u razvoju samodiscipline i self management-a, što su veoma važni faktori karijernog uspeha u današnjem svetu.

O školi Washington Academy

Washington Academy, je jedna od najstarijih američkih obrazovnih institucija, osnovana 1792. godine,. Uz punu akreditaciju Udruženja škola i koledža Nove Engleske (New England Association of Schools and Colleges), predstavlja jednu od najprivlačnijih škola za učenike iz celog sveta. Svake godine, Washington Academy prima 500 studenata u svoj kampus u Mejnu i mnogo više đaka iz celog sveta u svoje digitalne učionice. A od svake diplomirane klase, preko 92% je primljeno na fakultete ili univerzitete koje su želeli.

Ovo je samo početak! BIT donosi obrazovanje budućnosti u Srbiju. Upis je u toku, a broj mesta je ograničen. Pozovite nas 065 27 000 12

Tags: