BIT srednja škola smer ekonomski tehničar

Smerovi srednje škole

Ekonomski tehničar

1. Na zanimljiv i moderan način stećićete veštine za upravljanje, organizovanje i kontrolisanje malih, velikih i srednjih preduzeća.
  2. Ovladaćete poslovima korespodencije, računovodstva i knjigovodstva.
  3. Upoznati se sa zanimljivim svetom marketinga.
  4. Dobiti smernice za pokretanje sopstvenog biznisa.
  5. Usvojiti odličnu podlogu za dalje obrazovanje iz oblasti ekonomije i marketinga.

Nakon četvorogodišnjeg programa moći ćete da obavljate neke od najtraženijih poslova iz oblasti ekonomije ili da se okrenete pokretanju sopstvenog bizinsa. U javnim i privatnim preduzećima moći ćete da radite u oblasti računovodstva i knjigovodstva kao i na pozicijama koje podrazumevaju organizaciju i kontrolu rada u preduzeću. Program takođe predstavlja i dobru pripremu za studije iz oblasti eknomije i marketinga.

Tokom 4 godine predviđeni su stručni predmeti iz oblasti ekonomije poput računovodstva, poslovne ekonomije, monetarne ekonomije i bankarstva i slično.

Kontaktirajte nas za više informacija